Мангушський район, Донецька область

29 серпня вшанували пам’ять загиблих Героїв в Іловайській трагедії

Переглядів: 71
У ці серпневі дні в Україні вшановують пам’ять загиблих українських військових, учасників АТО. На цей час припав пік Іловайської трагедії, коли в 2014 році в результаті протистояння ворогу українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. В цьому бою загинуло понад 350 українських військових, більше 400 отримали тяжкі поранення, 300 потрапили в полон, 157 військових не впізнані, ще 158 вважаються зниклими безвісти.

Сьогодні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, сільські та селищні голови, мешканці району, ветерани вшанували пам’ять загиблих воїнів. Присутні поклали квіти до пам’ятнику борців за Незалежність та уважили їх пам’ять хвилиною мовчання.