Мангушський районний центр зайнятості надає інформаційну підтримку відвідувачам Центру надання адміністративних послуг

Дата: 19.06.2018 09:55

18 червня з метою максимального наближення соціальних послуг до людей, оперативного сприяння зайнятості населення  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Мангушського районного центру зайнятості Ольгой Джеломановой  було надано інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг Мангушського району.

Були висвітлені питання щодо основних видів соціальних послуг служби зайнятості: сприяння в працевлаштуванні та започаткуванні підприємницької  діяльності, порядку нарахування допомоги по безробіттю, можливості надання консультацій та надання правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи.

Зацікавлених в започаткуванні власної справи, було запрошено на тренінг щодо основ бізнес-планування, який проводиться щосереди в приміщенні Мангушського районного центру зайнятості та проінформовано про наявність мобільного додатку «ЦРП» на системі Android, розробленого фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.