Донецька область, Першотравневий район

Відкриття районного етапу гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 05.05.2018 09:55

4 травня в смт Ялта відбулось відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

У грі приймають участь Бердянська ЗОШ, Дем'яніаська ЗОШ, Комишуватська ЗОШ, Мангушська ЗОШ 1, Мангушська ЗОШ 2, Мелекінська ЗОШ, Портівська ЗОШ, Приазовська ЗОШ, Стародубівська ЗОШ, Урзуфська ЗОШ, Ялтинська ЗОШ 1, Ялтинська ЗОШ2.

Серед почесних гостей свята були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, заступник голови районної ради Світлана Олефір.

В нашому районі гра проводиться втретє. Організацію здійснює відділ освіти Мангушської РДА, проведення - Мангушський районний центр дитячої творчості.

Головний приз, за який будуть змагатися команди джур та молодих казаків - козацька булава, яка передається із року в рік переможцям гри. Також ще один приз - поїздка до Львова