Донецька область, Першотравневий район

Інформаційно-профілактичної компанії щодо запобігання суїцидальних випадків серед  дітей та підлітків

Дата: 29.10.2018 09:54

Мангушським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді  продовжується  інформаційно – профілактичної компанії щодо запобігання суїцидальних випадків серед  дітей та підлітків.

26 жовтня 2018 року  психологом Мангушського РЦСССДМ Мурза О. І. було проведено бесіду з елементами тренінгу «Все в житті можна виправити доки ти жив» з метою профілактики суїцидальної  поведінки у дитячому та молодіжному середовищі. У заході прийняли участь учні 8 – 11 класів Портівської ЗОШ та Мелекіської ЗОШ. Було продемонстровано відео лекторії, підлітки активно приймали участь в тренінгових вправах.