Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 129

06 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації, Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії, начальник Мангушського районного відділу державної виконавчої служби ГТЮ у Донецькій області, керівники підприємств району які нарахували заробітну плату нижче мінімальної. Згідно порядку денного розглянуті питання про проведену роботу щодо усунення порушень з питань оплати праці відповідно до чинного законодавства

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.