Мангушський район, Донецька область

Чергова конференція Першотравневої районної громадської організації мисливців та рибалок "Азов'є"

Переглядів: 161

4 травня відбулась чергова конференція Першотравневої районної громадської організації мисливців та рибалок "Азов'є". Участь в ній взяли голова Мангушська РДА Дмитро Черниця та голова райради Володимир Топузов, голова Організації Василь Сагариць.

На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Розгляд та затвердження звіту Голови Організації про виконання мети та напрямів діяльності Організації;
2. Обрання Голови Організації;
3 Про визначення квот представництва делегатів від відокремлених підрозділів, які приймають участь в черговій та позачерговій конференціях Організації.
4. Про перейменування Першотравневої районної громадської організації мисливців та рибалок "Азов'є" на Мангушську районну громадську організацію мисливців та рибалок "Азов'є".

Голова Організації Василь Сагариць представив учасникам конференції Звіт своєї діяльності за останній календарний рік про виконання мети та напрямів діяльності організації.

Учасники конференції визнали діяльність Голови Організації задовільною та прийняли рішення підтвердити повноваження діючого Голови Першотравневої районної громадської організації мисливців та рибалок "Азов'є" Сагариця Василя Федоровича.