Донецька область, Першотравневий район

Розширена оперативна нарада з актуальних питань від 08.01.2019

Дата: 09.01.2019 09:50

08 січня 2019 року голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця провів розширену оперативну нараду з актуальних питань за участю народного депутата України Дмитра Лубінця.

Також у нараді взяли участь голова Мангушської районної ради Володимир Топузов., перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань., керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна., керуюча справами районної ради Надія Конжукова начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, редакція районної газети «Сельская Новь».

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного, Дмитро Васильович привітав всіх присутніх з Різдвяними святами.

Про ситуацію в районі у зв'язку з складними погодними умовами доповів начальник відділу ЖКГ. З даного питання службі автомобільних доріг Мангушського району та сільським, селищним головам були надані доручення щодо проведення роботи з розчищення доріг в населених пунктах району.

Про виконання бюджету району за 2018 рік доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Марина Гнатишак.

Про Раду регіонального розвитку Мангушського району та про Перспективний план розвитку району на 2019-2021 рр. проінформував присутніх голова райдержадміністрації Дмитро Черниця.

Також були винесені на обговорення проблемні питання сільських, селищних рад та шляхи їх вирішення.

Після обговорення всіх актуальних питань народний депутат України Дмитро Лубінець звернув увагу на питання підвищення рейтингу Мангушського району та привітав з Днем народження першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дороганя.