Донецька область, Першотравневий район

Перший візит на Донбас предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Дата: 14.05.2019 09:43

Сьогодні у м. Маріуполь відбулося вшанування воїнів антитерористичної операції, загиблих під час оборони кордонів та цілісності нашої країни. Людей, які відважно та самовіддано стали на захист своєї держави і заплатили за це найвищу ціну, віддали свої життя.

У заході прийняла участь делегація від Мангушського району на чолі з головою райдержадміністрації Д.В. Черницею.

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з іншими священнослужителями помолилися за душі загиблих, їх упокой на тому світі.

Єпіфаній відзначив «Ми прагнемо справедливого миру, молимося і робимо все можливе, щоб цей мир запанував на наших землях. Ми здолаємо усі негоди та пройдемо цей шлях випробувань, станемо ще більш духовно сильними та вільними».