Мангушський район, Донецька область

Служба зайнятості сприяє підприємницькій ініціативі безробітних

Переглядів: 78

2 серпня у Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання  комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. В роботі комісії взяли участь фахівці служби зайнятості та головний державний інспектор Мангушської  об’єднаної державної податкової інспекції.

Члени засідання розглянули бізнес-проект Яни Згурської «Інші види освіти»  ідея якого полягає в організуванні послуг по вивченню англійської мови та навичок спілкування  дітей і дорослих. Також представив свій бізнес-проект Микола Папаценко «Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання». Даний проект розроблений з метою надання послуг по ремонту побутової техніки для мешканців Мангушського району.

У червні 2018 року Яна Згурська та Микола Папаценко звернулись до  Мангушського районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Рішення про започаткування власної справи прийшло до безробітних  не одразу. Ознайомившись з послугами служби зайнятості, отримавши індивідуальні консультації в «Центрі розвитку підприємництва», відвідавши інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес», скориставшись послугами профконсультанта та пройшовши навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації  Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», вони вирішили заснувати власні справи. За відгуками членів комісії навчального закладу бізнес-проекти безробітних є затребуваними та перспективними у регіоні.

Майбутні  підприємниці планують долучитися до участі у проекті «Український донецький куркуль» та скористатись  додатковими фінансовими стимулами служби зайнятості для роботодавців, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця.

Колектив Мангушського районного центру зайнятості вітає Яну Згурську та Миколу Папаценко з першими переможними кроками, та бажає успіху, натхнення і професійного розвитку!