Друга черга регіонального полігону твердих побутових відходів працює тепер у Краматорську

Дата: 18.12.2018 09:46

У Краматорську працює друга черга регіонального полігону твердих побутових відходів: три карти загальною площею 12 га побудовані за сучасною французькою технологією, що убезпечує ґрунти від забруднення фільтратами.

Будівництво другої черги розпочали у серпні минулого року, на це з обласного бюджету спрямували 132 млн грн.

Потужності полігону дозволяють використовувати його протягом 30 років, а у разі будівництва сміттєпереробного заводу - набагато довше.

Що стосується першої черги краматорського полігону ТПВ, то після заповнення вона буде рекультивована.

Крім Краматорська, подібні сучасні полігони твердих побутових відходів невдовзі запрацюють у Волновасі, Кураховому та Нікольському районах. Таким чином, повністю закриваються потреби області в захороненні сміття.