Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Донеччину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури Володимир Омелян

Дата: 24.03.2019 09:45
Кількість переглядів: 143

      23 березня Міністр інфраструктури Володимир Омелян з робочим візитом відвідав Донецьку область. В ході візиту разом із заступником голови Донецької ОДА Ігорем Стокозом він оглянув аеродром Краматорська та зазначив, що необхідно здійснити ремонтні роботи та запускати проект з будівництва цивільного летовища, так само як і у Маріуполі.
 


Також Міністр на власні очі перевірив, як будуються дороги на Донеччині, а саме оглянув дорогу Т0515Добропілля-Лиман на ділянці Краматорськ-Сергіївка, де наразі тривають роботи з відновлення дорожнього полотна та покриття основи. Так само Володимир Омелян здійснив огляд дороги державного значення та міст на трасі М-03 Київ-Харків-Довжанський.

«Все будується якісно і гарантія навіть не 5, а цілих 7! років. З 2019 переходимо на десятирічну гарантію. Цьогоріч повинні капітально відремонтувати в межах області трасу Маріуполь-Запоріжжя, добудувати дорогу до Бахмуту», - наголосив Міністр інфраструктури.

«Війна накладає свій відбиток на ситуацію в регіоні, тому ми повинні довести всім і в першу чергу - самим собі, що ми об’єднані єдиною метою і ні на що, окрім перемоги і повернення окупованих територій ми не погодимося!», - зазначає Володимир Омелян.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора