Мангушський район, Донецька область

Сприяємо підприємницькій ініціативі

Переглядів: 156

18 липня з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової  програми «Український донецький куркуль».

Участь у заході взяли  роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віра Смолій,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва,  державний реєстратор Олександр Демидов.

З метою розширення уявлення представників бізнесу про новітні сервіси служби зайнятості в рамках зустрічі присутнім були презентовані інноваційні напрацювання, серед яких відеовакансії,  відеорезюме  безробітних громадян.  На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів проекту «Український донецький куркуль».  Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль»,  насамперед, такі як:
- які бізнес-проекти є найбільш успішними і підтримуваними;
- строки перерахування грантових коштів;
- як правильно розраховувати та подавати звіти до державної податкової інспекції.

Присутнім на зустрічі була представлена безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва» на системі Android, яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для підтримки підприємницьких ініціатив.

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері.

Даний захід проводиться щосереди на базі Мангушського районного центру зайнятості. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися з запрошеними фахівцями, поставити запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.

Відділ надання соціальних послуг