Донецька область, Першотравневий район

Завдяки спільній роботі місцевої влади та фіскальної служби заборгованість із ЄСВ скорочено на 660,5 тисяч гривень

Дата: 01.10.2018 09:36

За словами заступника начальника-начальника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Олексія Чубарова, на початок вересня 2018 року заборгованість зі сплати ЄСВ по Мангушському району склала 3418,0 тис грн, по Нікольському району склала 620,4 тис грн.

Юридичні особи Мангушського району заборгували станом 01 вересня 2018 року 2858,3 тис грн, Нікольського району – 248,6 тис грн, фізичні особи Мангушського району – 558,8 тис грн, Нікольського району – 371,7 млн грн. Щодо динаміки боргу, то з початку року юридичні особи скоротили його обсяги на 660,5 тис грн. Натомість борг із ЄСВ, що рахується за фізичними особами, збільшився на 161,5 тис гривень.

Олексій Дмитрович повідомив, що з метою ліквідації зарплатних боргів та інших виплат в районах регулярно проводяться засідання територіальних комісій, під час яких розглядаються складні питання по кожному суб'єкту господарювання.

З початку року в нашій країні підвищено мінімальну зарплату ми працюємо над тим, щоб роботодавці виконували встановлені законодавством вимоги та виплачували її своєчасно та на належному рівні, – відзначив Олексій Чубаров.