Донецька область, Першотравневий район

Дата: 20.05.2019 09:34

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад державної служби категорії «В»:

- головного спеціаліста-економіста відділу економіки райдержадміністрації  – 1 шт. одиниця;

-   головного спеціаліста архівного відділу райдержадміністрації  (тимчасово, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) 1 шт. одиниця.

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться    06 червня 2019 року.

Документи приймаються до 31 травня 2019 року включно.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації: заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка, копію диплому про освіту, декларацію про доходи за  2018 рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті : nads.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72

Телефон: 2- 44- 62