Мангушський район, Донецька область

Діти – це майбутнє будь-якого народу і держави.

Переглядів: 103

Діти – це майбутнє будь-якого народу і держави. Молоде покоління визначатиме успіх політичного, економічного, інтелектуального та культурного поступу. Питання захисту прав та законних інтересів дітей є і залишається одним із першочергових завдань у діяльності органів місцевої виконавчої влади. Здійснення соціального захисту дітей в Україні покладається в межах компетенції на службу у справах дітей.

19 березня під головуванням голови Мангушської райдержадміністрації Черниці Д.В. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії виносилось ряд питань, зокрема про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини, враховуючи що зазначений правочин не порушує права малолітніх дітей, які зареєстровані у домоволодінні, про визначення участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною, з урахування найкращих інтересів дитини, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про затвердження міждисциплінарної команди для проведення роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

При винесенні рішення головуючий комісії наголосив на необхідності забезпечення права кожної дитини мати родину та пріоритетність на виховання  її в сім’ї. З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.