Донецька область, Першотравневий район

31 березня відбувся Ярмарок вихідного дня у смт. Мангуш

Дата: 01.04.2019 09:05

31 березня відділом агропромислового розвитку Мангушької райдержадміністрації був організований ярмарок вихідного дня. Для задоволення потреб населення у продовольчих товарах. Щоб розповсюдити сільськогосподарські продукції за цінами виробника, а також з метою недопущення росту цін на продовольчі товари. Та насичення споживчого ринку сільгоспродукцією і продуктами її переробки в районі.

Для проведення ярмарку були залучені сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, підприємства харчової, переробної промисловості району і міста Маріуполь. Які за цінами товаровиробників представили широкий асортимент сільськогосподарської та іншої продукції (овочі, фрукти, хлібо-булочні вироби, кондитерські вироби, ковбасні та м'ясо - консервні вироби,  м'ясо,  молочна продукція, зерно, олія,  риба в асортименті та інше).

Також на ярмарку свою продукцію представили переможці програми «Український донецький куркуль».