Мангушський район, Донецька область

Служба у справах дітей інформує:

Переглядів: 92

Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти як квіти, якщо не доглядати за ними, то виросте бур'ян, а якщо оточити турботою, то у велике життя вийде гідна людина. На жаль, у нашій країні є багато дітей, у яких з тих чи інших причин немає батьків. Держава визначає дитинство - важливим  етапом життя людини, тому питання захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх законних інтересів,  знаходиться на особливому контролі служби у справах дітей.

Відповідно до п 52 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини” та згідно з графіком відвідувань, 14.03.2019 року  службою у справах дітей спільно зі всіма зацікавленими структурами було здійснено обстеження умов проживання дітей, які виховуються під опікою (піклуванням)  на території Бердянської сільської ради. Всього на території Бердянської сільської ради проживає 12 дітей, які виховуються під опікою (піклуванням) та проживають в 9 родинах. Також на території сільської ради створений дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується п’ять дітей-вихованців.

Під час відвідування підопічних дітей, з опікунами та дітьми проводились бесіди, з’ясовувалися нагальні проблеми. За результатами відвідування складалися акти обстеження матеріально – побутових умов дітей.

Порушень прав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не виявлено.