Донецька область, Першотравневий район

Збільшено розмір відшкодування часткової вартості путівки

Дата: 07.05.2018 09:28

Збільшено розмір відшкодування часткової вартості дитячої путівки на оздоровлення до 3 600 грн.

Ви маєте можливість обрати місце для відпочинку Вашої дитини(за списком) та отримати відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів у розмірі 3 600 грн.

Залишкова вартість путівки може бути виплачена за рахунок коштів батьків або підприємств.

Методика часткового відшкодування вартості путівок на оздоровлення розповсюджується на усіх дітей в незалежності від наявності пільгової категорії.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації каб. 212.

Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які будуть приймати участь у реалізації заходів щодо часткового відшкодування вартості путівок для дітей, які виховуються в сім'ях з дітьми у 2018 році