Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Активний літній відпочинок

Дата: 18.07.2018 19:30
Кількість переглядів: 251

Школярів Донеччини в період літнього відпочинку, коли приїздять до оздоровчих таборів,  очікують незабутні враження, нові друзі, цікаві тематичні інтелектуальні розваги, змагання та мандрівки, підготовлені педагогами-вихователями таборів, і профорієнтаційні акції - «Подорож у світ професій», яку діти  здійснюють разом зі спеціалістами Мангушського районного центру зайнятості.

Так, 18 липня  відпочивальники дитячого оздоровчого табору «Сонячний», спілкуючись з фахівцями Мангушського районного центру зайнятості, мали можливість отримати цікаву і пізнавальну інформацію про безмежний світ професій та слушні поради щодо майбутнього професійного самовизначення. 60 підлітків 14-16 років взяли участь у виїзній акції «Подорож у світ професій». З інтересом таборяни слухали інформацію  заступника начальника відділу надання соціальних послуг  Тетяни Терстуях  про важливість професійного самовизначення, послуги служби зайнятості, про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці. Юним відпочивальникам прийшлось до вподоби тестування та можливість отримання індивідуальної консультації і поради, щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Цікаві дискусії та діалоги,  за участю вихователів  та фахівців Мангушського районного центру зайнятості допомогли молоді отримати відповіді на запитання  про затребуваність на ринку праці не тільки в регіоні, а і в Україні в цілому. 

Напевно, такі зустрічі мають неабияке значення у професійному самовизначенні школярів і, звичайно, будуть тривати до кінця літа.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора