A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Дата: 21.01.2019 09:25
Кількість переглядів: 195

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Оголошення  про проведення конкурсного відбору розміщено  14 січня 2019 року на офіційному веб-сайті Донецької облдержадміністрації https://dn.gov.ua/ua/news/provedennya-poperednogo-konkursnogo-vidboru-investicijnih-program-i-proektiv-regionalnogo-rozvitku-shcho-mozhut-realizovuvatisya-u-2020-roci та вебсторінці Мінрегіону України http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=1811. 

Пропонуємо взяти участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліку, встановленими Мінрегіоном України та після подачі в паперовому вигляді до Департаменту економіки ОДА обов’язково розміщуються на веб - порталі http://dfrr.minregion.gov.ua/ в термін до 25 лютого 2019 року включно.

Звертаємо увагу заявників, що інвестиційні проекти повинні мати комплексний характер, тобто реалізація проекту «під ключ».

Документи надавати за адресою:

84313, м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, буд.6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації).

Перед подачею на конкурс для перевірки документів просимо надати проекти в паперовому вигляді особисто виконавцем до відділу економіки райдержадміністрації (каб.214) в термін до 10 лютого 2019 року.

 

Відділ економіки райдержадміністрації 2-43-62


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора