Донецька область, Першотравневий район

Святкування Дня Європи та Дня Вишиванки у смт. Мангуш

Дата: 17.05.2019 09:24

16 травня 2019 року територія площі біля Мангушського РБК перетворилася в сучасне Європейське містечко - 2019, де відбулося яскраве, незабутнє, феєричне свято «Європа – наш спільний дім».

Святкування Дня Європи в Україні – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. «Єдність в різноманітності» – девіз Європейського союзу, означає, що європейці єдині в спільній роботі на благо миру і процвітання.

Також, сьогодні за традицією, в третій четвер травня Мангуш та його гості відзначають надзвичайне свято - День вишиванки. Вишиванка – це міцний зв'язок поколінь, що не переривається віками. Вишиванка – душа України, що втілена на полотні.

Після офіційного відкриття заходу з привітальним словом виступили виконуюча обов’язки голови Мангушської райдержадміністрації Мурза Галина Вікторівна та виконуюча обов’язки голови Мангушської районної ради Олефір Світлана Валентинівна.

З нагоди святкування Дня Європи та Дня Вишиванки для гостей і мешканців району було проведено святковий концерт, організовано фотовиставк, фотозону та святкову торгівлю.

Святковий захід «Європа – наш спільний дім» показав, що Україна – це Європа, а Мангушський район – європейське містечко.