Донецька область, Першотравневий район

ВСІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ЗМОЖУТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ НА МАЙБУТНІХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!

Дата: 21.01.2019 09:21

31 березня цього року відбудуться вибори Президента України. Завдяки постанові  Центральної  виборчої  комісії  від  13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» (зі змінами та доповненнями) проголосувати зможуть не тільки близько півтора мільйона переселенців, а й мешканці окупованого Донбасу та анексованого Криму. Для цього потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та заповнити форму заяви із зазначенням адреси виборчої дільниці, де ви хочете проголосувати.

Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування потрібно не пізніше ніж за п'ять днів до дати проведення виборів. Зробити це необхідно особисто. Надіслати її поштою або заповнити онлайн неможливо. Прийом таких заяв для голосування на президентських виборах стартував 31 грудня і закінчиться 25 березня 2019 року.

Тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, тощо, необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою. При поданні заяви громадянин пред’являє паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та додає документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

Звертаємо увагу, що громадяни України, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.  Вам достатньо мати із собою паспорт громадянина України з реєстрацією в АР Крим або на непідконтрольних територіях Донбасу.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ

до відділу ведення Державного реєстру виборців!

Наша адреса: смт Мангуш  просп. Миру, 72, Мангушська районна державна адміністрація, другий поверх,  кабінет 218

Роз’яснення ви можете отримати за телефонами:

(06297) 2-45-89, 2-36-36