Донецька область, Першотравневий район

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує:

Дата: 17.05.2019 09:21

Серед усіх геніальних винаходів людства одне з головних – це сім’я. Вона- невсипуща охоронниця національних звичаїв і традицій, пам’ять предків. Людина смертна, але рід, родина, народ - безсмертні. І як приємно, коли в родині є тепло, яке ніколи не згасає.

16 травня з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях працівники служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації  спільно з представниками Покровської сільської ради, Комишуватської сільської ради  здійснили виїзд у села Покровське,Червоне та с.Комишувате. За результатами обстеження встановлено, що для дітей створені належні умови щодо проживання, навчання,  виховання, відпочинку, ігрової діяльності. Діти мають окрему кімнату, яка обладнана необхідними меблями, забезпечені одягом та взуттям відповідно до сезону, шкільним приладдям, предметами побуту. У даних сім»ях панують теплі дружні стосунки, які будуються на довірі та  взаєморозумінні.