Донецька область, Першотравневий район

устріч з представником громадської організації Будинку Милосердя при церкви ЄХБ «Восхождение» щодо можливості залучення волонтерів

Дата: 06.03.2019 09:20

05 березня було проведено зустріч між начальником Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Світланою Сорокою та відповідальним служителем Будинку Милосердя при церкви ЄХБ «Восхождение»  Сергієм Барановим.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо можливості залучення з осіб, які виявлять бажання стати волонтерами пробації для здійснення нагляду та проведення  соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації перебуваючи на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області