Донецька область, Першотравневий район

Чергова провокація російсько-окупаційних військ в межах гуманітарного дорожнього коридору

Дата: 15.02.2019 09:19

Сьогодні російсько-окупаційні війська вкотре здійснили акт агресії проти мирного населення.

Близько 19.00, до нульового блок-посту, що розташований перед КПВВ "Майорське" з боку тимчасово окупованих територій України прибуло близько 50-ти цивільних осіб на автобусі.

Російські окупаційні війська, направили людей до нульового українського блок-посту перед КПВВ "Майорське", знаючи заздалегідь що контрольний пункт працює за зимовим графіком з 8.00 до 17.00. Своїми діями, російські найманці вкотре вдались до провокативних дій, наражаючи мирне населення на небезпеку. Адже, майже щодня російські окупаційні війська порушують режим припинення вогню та здійснюють обстріли гуманітарних дорожніх коридорів.

Командуванням операції Об'єднаних сил вирішено питання, щодо організації безпечного перевезення цивільних осіб на територію КПВВ «Майорське» та оформлення їхнього перетину лінії розмежування встановленим порядком.

За інформацією Операції об'єднаних сил