Мангушський район, Донецька область

Тренінг щодо основ бізнес-планування

Переглядів: 80

29 серпня 2018 року в Мангушському районному центрі зайнятості в  рамках діяльності Центру розвитку підприємництва (Консалтинговому центрі)  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

В заході прийняли участь  представники  відділу економіки Мангушської райдержадміністрації, Волновасько - Мангушського управління ГУ ДФС, Мангушського об’єднаного управління ПФУ в Донецькій області.

Були  присутні також представники малого бізнесу та безробітні, які зацікавлені в організації власної справи.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Ольга Джеломанова ознайомила присутніх з діючими грантовими програмами: «Український Донецький куркуль», «Данської Ради у справах біженців» та Міжнародної організації з міграції (МОМ). З метою надання методичної допомоги присутнім,  рекомендувала скористатися  відеопосібником зі складання бізнес-плану, який розроблено фахівцями Донецької обласної служби зайнятості та ознайомила учасників з особливостями он-лайн додатку «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android.

Представник Мангушського об’єднаного управління ПФУ в Донецькій області Ольга Бондаренко розповіла присутнім про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та ознайомила з Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.