Мангушський район, Донецька область

Проведення навчальної зустрічі з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі».

Переглядів: 87

16 серпня 2018 року в залі засідань Мангушської районної ради відбулась навчальна зустріч з підвищення знань та навичок роботи в електронній системі «Прозорро. Продажі», яку провели менеджер проекту «Публічні аукціони» торгівельного майданчика Zakupki.Prom.ua Інна Бойко та тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова.

На зустрічі були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів, представники сільських та селищних рад, комунальних підприємств, організацій та установ району.

В ході проведення зустрічі були розглянуті наступні питання:
- що можна продавати?
- через які «канали» реалізовувати майно?
- як формувати оголошення?
- який порядок проведення торгів?
- який порядок визначення переможця?
- коли «торги не відбулися»?
- чи є особливості проведення електронних торгів з оренди майна (активів)?
- порядок розрахунків та інші.

По закінченню заходу Тетяна Меркулова та Інна Бойко надали консультації та методичні матеріали присутнім.