Інформаційна сесія за участю представників Швейцарського фонду з протимінної діяльності в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 18.12.2018 09:16

17 грудня в Мангушському районному центрі зайнятості відбулася інформаційна сесія за участю представників Швейцарського фонду (далі FSD) з протимінної діяльності.

Представник FSD наголосив: «Життя людини — найвища цінність, а найкращий спосіб запобігти нещасним випадкам з мінами та вибухонебезпечними залишками війни – позначити небезпечні місця та сприяти підвищенню рівня обізнаності людей, що мешкають у постраждалих від конфлікту регіонах, закликаючи до безпечної поведінки»

Учасники заходу ознайомилися з видами мін та вибухонебезпечними залишками війни, способами мінування в сучасних умовах,попереджувальними знаками. Представники Фонду разом з слухачами склали алгоритм безпечної поведінки у ситуації виявлення вибухонебезпечних предметів.