Донецька область, Першотравневий район

В районі реалізується «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину»

Дата: 05.03.2019 09:11

24.01.2019 року набув чинності спільний наказ Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України від 21.01.2019 № 172/5/10 «Про реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

04 лютого в приміщенні Мангушського центру з надання безоплатної правової допомоги між начальником Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Світланою Сорокою та начальником Мангушського центру з надання безоплатної правової допомоги Володимиром Мануїловим була проведена робоча зустріч щодо налагодження механізму співпраці під час реалізації цього пілотного проекту, а також обміну інформації щодо позитивного досвіду роботи з неповнолітніми та партнерської бази ресурсів і пропонованих видів діяльності, яку ці організації та служби проводять з неповнолітніми.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області