Донецька область, Першотравневий район

Дата: 07.06.2019 16:35

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 07 червня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста з питань екології та розвитку рекреаційної зони відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

До конкурсу було допущено трьох кандидатів.

Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби та співбесіди троє кандидатів на заміщення вакантної посади успішно пройшли конкурсний відбір. Враховуючи загальну кількість набраних конкурсантами балів, конкурсною комісією рекомендовані начальнику відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації двоє з кандидатів для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.