Мангушський район, Донецька область

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» оголошує конкурс концепцій грантових проектів

Переглядів: 167

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл, оголошує конкурс концепцій грантових проектів, покликаних зміцнити зв’язок і довіру між громадянами та органами влади у Східній Україні шляхом сприяння належному управлінню та подальшому розвитку української громадянської ідентичності.

За результатами конкурсу Проект DG East планує надати у формі грантів 15 мільйонів гривень у Донецькій області та 15 мільйонів гривень у Луганській області.

Концепції грантових проектів і повні заявки (за потреби) слід подавати в електронній формі на адресу DG East DGE-Grants@ukraineDG-East.com з обов’язковим посиланням на Річний програмний запит №: APS01. DG East прийматиме концепції грантових проектів до 23:59 за Київським часом 30 вересня 2019 р., або допоки будуть наявні кошти. Заявки, що подані з запізненням або не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Всі запитання щодо цього Річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на адресу DGE-Grants@ukraineDG-East.com (у темі листа зазначте: Questions APS01/Запитання APS01). Відповіді на запитання будуть надаватися в міру їх надходження і публікуватися на сторінці DG East у Facebook:  https://www.facebook.com/DemocraticGovernanceEast/

Повний текст Річного програмного запиту додається українською та англійською мовами у вкладенні, як і форма концепції проекту.

APS001_Final _3.18.19 Final UA     APS001_Concept Paper UA      APS001_Concept Paper ENG       APS001_Final _3.18.19 Final

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62