Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Дата: 16.05.2019 09:02

15 травня 2019 року в смт. Мангуш проведено засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

На засіданні були присутні керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна, заступник голови районної ради Світлана Олефір, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, представники сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій.

Начальник Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції Костянтин Корольов та заступник начальника сектора превенції Мангушського відділення поліції Центрального ВП ГУНП в Донецькій області Євген Бояр представили присутнім “Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за 4 місяці 2019 року“.

Наталія Красківська ознайомила присутніх з відбором учасників на навчальні візити до м. Ужгород на тему “Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області” та до м. Чернігів на тему «Розвиток місцевої демократії та участь жителів територіальних громад у прийнятті управлінських рішень як фактор забезпечення сталості та безпеки Чернігівської області».

Заступник директора з виховної роботи Мангушської ЗОШ №2, голова громадської організації “Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських” Оксана Шиян ознайомила присутніх з проектною заявкою «Прості рішення складних питань» за напрямком Громадська безпека/соціальна згуртованість, поданою на конкурс для фінансування та реалізації у 2019 році.