Донецька область, Першотравневий район

Суб’єкти пробації Мангушського районного сектору взяли участь у патріотичній годині під назвою « В кожнім серці зернини - ми єдина родина і одна Україна на великій землі»

Дата: 22.08.2018 08:57

21 серпня в Мангушській центральній районній  бібліотеці до 27 - річниці  проголошення незалежності України була проведена для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області патріотична година під назвою «В кожнім серці зернини - ми єдина родина і одна Україна на великій землі».

Ведуча заходу бібліотекар Мангушської центральної  районної  бібліотеки Ахбаш Р.А. розповіла присутнім про довговічну боротьбу країни за волю, яку вона здобула 24 серпня 1991 року Верховною Радою України був прийнятий історичний документ виняткового значення для долі українського народу — Акт проголошення незалежності України. Також наголосила, що Україна — країна, яка дала світові безліч талановитих доньок і синів, які прославляли свою батьківщину за межами держави. Наш український народ витримав складні випробування, тяжко жив і боровся за свободу та незалежність. Він був завжди на своїй землі, наші пращури заселяли територію, на якій ми тепер живемо. Історія нашого народу героїчна, але сьогодні на її території зазіхнув ворог. Україна переживає непрості часи, щоб не стояти на колінах, щоб зберегти своє «Я», щоб зберегти цілісність території, щоб увійти в сучасність, як одній з рівних держав Європи їй потрібно боротися за мир, незалежність і цілісність. Загальнолюдські цінності завжди об’єднували і сім’ї, і нації, і держави. Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу. Всім нам треба плекати у серці любов до села чи міста, де живемо, до рідних своїх, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини, а також для суб’єктів пробації була представлена книжково-ілюстративна виставка «З Україною в серці».

Метою цієї патріотичної години було згадати історичні відомості, виховувати у суб’єктів пробації почуття патріотизму й національної свідомості, розвинути в них пізнавальну активність, сформувати цікавість до вивчення своєї історії й культури свого народу та сформувати історичний світогляд.