Донецька область, Першотравневий район

На Донеччині стартував обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення процесів децентралізації

Дата: 22.04.2019 08:15

На Донеччині стартував обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області (далі – Конкурс), який оголошено згідно розпорядження голови облдержадміністрації.

Конкурс проводиться за методологічної підтримки Програми Ради Європи  «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Мета Конкурсу – сприяти демократичним змінам в Донецькій області через збільшення прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади шляхом підвищення обізнаності громадян з перевагами та здобутками реформи, а також кращими практиками, ініціативами й позитивними зрушеннями в розвитку громад через публікації та телепрограми, розміщені у національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації. Він стане вже другим для Донецької області після свого започаткування та проведення у 2017 році за сприяння Ради Європи.

Призовий фонд Конкурсу – 9 нагород:

Для участі у Конкурсі до 15 вересня заповніть онлайн Заявку на участь у Конкурсі. Кожен учасник може подати на Конкурс не більше однієї роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними онлайн-заявками. Приймаються роботи у 3-х номінаціях:

«Краща онлайн-публікація»

«Краща публікація у друкованих ЗМІ»

«Кращий відеоматеріал»)

які задовільнять конкурсним вимогам (див. Положення про конкурс) та опубліковані вперше у 2018 році українською мовою. Датою завершення прийому заявок та робіт на участь у Конкурсі є 15 вересня 2019 року.

Грошові винагороди

на відзначення призерів обласного конкурсу 2019 року

Місце

Номінація «Краща онлайн-публікація»