Мангушський район, Донецька область

Шановні громадяни!

Переглядів: 95

26 червня 2019 року з 14.00 до 14.30 год. департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації проводиться планова технічна перевірка засобів оповіщення в смт. Мангуш з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Під час проведення технічної перевірки системи оповіщення необхідно зберігати спокій. Роз'яснення: Головний спосіб оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій - це доведення до населення відповідних повідомлень органів управління цивільного захисту за допомогою вуличних та пересувних гучномовців, мереж радіомовлення всіх діапазонів частот і видів модуляції та телебачення. Для привернення уваги населення перед передачею інформації подається уривчастий сигнал, який передається електросиренами та іншими сигнальними засобами, наявними на відповідній території. «Уривчастий звук електросирен, який означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен. необхідно включити телевізор (з каналами обласного або місцевого телебачення), радіоприймачі дротові або ефірні (з каналами обласного або місцевого радіомовлення) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.