Олександр Куць привітав зі святом металугів Донеччини

Дата: 12.07.2018 08:43

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня металурга та гірника відбулися у Маріуполі.

З професійним святом маріупольських металургів вітали в Українському домі.  Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць вручив найкращим представникам професії урядові відзнаки й грамоти від ДонОДА.

Зокрема, Почесною грамотою Кабінету міністрів України відзначено працівників маріупольського металургійного комбінату «Азовсталь» Сергія Казанцева, Віктора Санглича, Вадима Соколова та Дмитра Тищенкова.

Подякою Прем’єр-міністра України – працівників комбінату імені Ілліча Сергія Чепурного, Олександра Зуєва, Івана Васьковського та Андрія Коваля, а також азовстальців Валерія Колесникова, Віктора Новікова, Івана Ревуна й Олександра Свистунова.

Почесні грамоти від Донецької обласної державної адміністрації за свою працю отримали працівник «Азовсталі» Сергій Нарушев та іллічівської аглофабрики Сергій Падалка.