A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Суб’єкти пробації Мангушського районного сектору з питань пробації взяли участь у лекції-тренінгу присвяченого до «Всесвітнього дня пам’яті людей, померлих від СНІДу»

Дата: 22.05.2018 08:41
Кількість переглядів: 323

18.05.2018 року у Мангушському районному центрі соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді, для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору з питань пробації пройшов лекція-тренінг присвячений до «Всесвітнього дня пам’яті людей, померлих від СНІДу».

Суб’єктами пробації було надано інформацію про ВІЛ та СНІД, продемонстровано відеоролик, а також надані листівки,буклети та засоби контрацепції. Фахівцем соціальної роботи кабінету довіри Мангушської центральної районної лікарні Катериною Саєнко та старшим соціальним працівником благодійною організацією «Клуб Майбутнє» Юлією Танадай було проведено безкоштовний тест на захворювання на ВІЛ.  

Метою цієї лекції – це здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах. Адже кожна людина повинна до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе ВІЛ та СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе, своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожний дім, в кожну сім’ю.  

 

Мангушський районний сектор уповноваженого органу з питань пробації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора