Мангушський район, Донецька область

26 червня 2019 року в смт. Ялта фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей на виробництві в СФГ «Белюрі», яке займається вирощуванням зернових культур, пшениці, ячменю, рапсу та насінням олійних культур.

Переглядів: 55

Участь у заході взяли керівник підприємства, представники Мангушського районного центру зайнятості та шукачі роботи.

Захід почався з презентації підприємства, під час якої керівник підприємства ознайомив шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами праці, специфікою роботи та основними вимогами до претендентів.

Керівник СФГ «Белюрі» Максим Білий  відмітив: «Жити - значить працювати. Праця є життя людини».

Безробітні особисто пройшли співбесіду з керівником підприємства та отримали вичерпні відповіді на запитання. За результатами заходу один безробітний був працевлаштований після проходження професійного навчання на замовлення роботодавця та двоє були запрошені на детальну співбесіду. Наприкінці заходу спеціалісти центру зайнятості і роботодавець запланували кроки подальшої співпраці.