Митрополит Епіфаній вручив церковні нагороди мешканцям Донеччини

Дата: 16.05.2019 08:36

Під час свого першого візиту до Маріуполя Митрополит Київський та всієї України Епіфаній відвідав Маріупольський порт, де благословив будівництво нового зернового терміналу, який планується ввести в експлуатацію уже у вересні, а також відвідав екіпажі малих броньованих катерів Азовської військово-морської бази «Лубни» та «Кременчук». Ці катери брали участь у прориві суден «Корець» і «Донбас» через блоковану росіянами Керченську протоку восени минулого року.

Перебуваючи у порту, митрополит Епіфаній нагородив директора порту Олександра Олійника медаллю Святого архістратига Михаїла, а начальників служб порту Олексія Ладного та Айну Чагір – почесними грамотами «За заслуги перед помісною Українською православною церквою та побожним народом».

Вручення нагород предстоятель Православної церкви України продовжив у єпархіальному управлінні Донецької єпархії. Медалі та грамоти від Епіфанія отримали маріупольські ветерани, волонтери, журналістка, чиновник і навіть військовий капелан-протестант. За словами самого митрополита, дрібні розбіжності у віросповіданні не мають значення, коли всі роблять спільну справу.

Крім того, в єпархіальному управлінні Епіфаній зустрівся із багатодітними та малозабезпеченими сім’ями та презентував їм подарунки.