Майже батальйон воїнів пройшов медико-психологічну реабілітацію, не залишаючи район проведення ООС

Дата: 05.04.2019 16:36

З травня минулого року за ініціативи Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та у тісній співпраці з головою Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем започаткована й успішно триває медико-психологічна реабілітація воїнів Об'єднаних сил у самому районі проведення операції.

У безпосередній близькості від лінії зіткнення розташований медичний заклад, що має добру матеріальну базу й славу потужного лікувально-оздоровчого центру. Тільки цього року тут було відновлено здоров'я та морально-психологічний стан близько сотні військовослужбовців, усього ж від початку цього проекту в обласному госпіталі для ветеранів війни міста Святогірська пройшли реабілітацію близько 400 наших захисників.

Найцінніше, що є в Об'єднаних силах – це наші воїни, тож їхньому здоров'ю та морально-психологічному стану командування приділяє велику увагу.

Рухаємось далі!

Разом переможемо!