«Центр пробації» взяв участь у заході з нагоди Дня Соборності України

Дата: 23.01.2019 08:34

22 січня в приміщенні Мангушської центральної районної бібліотеки для суб’єктів пробації Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відбулася історична година, яка присвячена до Дня Соборності України під назвою «Єдина Україна – і Схід, і Захід», який організувала та провела Мангушська центральна районна бібліотека.

Метою заходу було поглибити знання засуджених осіб з історії державотворення, виховання любові до Батьківщини. Ведуча заходу бібліотекар Мангушської центральної  районної бібліотеки Ахбаш Р.А. розповіла про свято День Соборності України, про історичну подію та акт злуки усіх українських земель в єдину українську державу. Для засуджених було продемонстровано відеофільм «Акт злуки УНР і ЗНР від 22 січня 1919 року».

Підсумком цього заходу, що Свобода, Гідність, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які були, є і будуть шановані в Україні. Тільки Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ, можемо досягнути великої мети, побудувати економічну й духовно багату, вільну і демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.