Мангушський район, Донецька область

Чимало можна домогтися строгістю, багато чого - любов'ю, але найбільше - знанням справи і справедливістю, незважаючи на особи

Переглядів: 224

16  травня 2018 відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації.

Комісія розглянула заяви про надання дозволу на укладання договору дарування житла на ім’я малолітньої дитини, про взяття на облік дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, також затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про доцільність зняття з обліку малолітніх, питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про стан виконання батьківських обов’язків. Розглянувши питання порядку денного, комісія прийняла відповідні рішення.