Мангушський район, Донецька область

Питання щодо впровадження реформи децентралізації в Мангушському районі обговорили за круглим столом

Переглядів: 127

Сьогодні в Маріуполі завершився другий (останній) день круглого столу, присвяченого впровадженню реформи децентралізації в Україні, зокрема в Мангушському районі та м. Маріуполь. Захід організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Асоціацією міст України, а також Офісом реформ КМУ.

На діалог були запрошені представники Донецької ОДА, Мангушської РДА на чолі з головою Дмитром Черницею, Маріупольської міськради, відповідних сільських та селищних громад, експерти, а також представники Донецького ЦРМС, Донецької Агенції регіонального розвитку, Офісу реформ КМУ, Мінохорони здоров’я, Міносвіти України, Мінрегіону, неурядових організацій, аграрного бізнесу.

Під час круглого столу учасники обговорили аспекти прогресу територіально-адміністративної реформи на Донеччині. Завдяки вмілому фасилітатору Діані Проценко, присутні побудували конструктивний діалог. Кожна зацікавлена сторона змогла висловити свою думку щодо подальшого процесу об’єднання громад. Як і очікувалося організаторами, круглий стіл став «нейтральним» майданчиком для обговорення учасниками всіх важливих питань з зазначеної теми.
Далі буде..!