A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Надаємо всебічну підтримку майбутнім підприємцям Мангушського району

Дата: 06.09.2018 08:33
Кількість переглядів: 300

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 5 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантовій програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.             

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  ознайомила майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. 

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси участі у проекті «Український донецький куркуль».  Присутнім на зустрічі була представлена платформа онлайн-навчання «Промітеус», онлайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android та відеопосібник для складання бізнес-планів, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва. 

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність. Підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора