Мангушський район, Донецька область

До уваги страхувальників!

Переглядів: 220

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4, із змінами і доповненнями, внесеними постановами правління Фонду від 16.11.2011 № 56, від 17.09.2012 № 54, від 20.12.2013 № 62 (далі  – Порядок) страхувальники зобов’язані подати до Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області звіт за формою – Ф4 ФСС з ТВП за 9 місяців 2018 року не пізніше 20 жовтня поточного року.

Звіти за формою Ф4-ФСС з ТВП подаються до органів Фонду страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття його на облік в органі Фонду або за місцем обліку, зазначеному у Державному реєстрі (для зареєстрованих після 01.01.2011).

Звіт подається на вибір страхувальника одним із способів:

- в електронній формі;

- на паперових носіях;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі надсилання звітів поштою страхувальник зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу органу Фонду не пізніше ніж за десять днів до закінчення строку подання звітів.

Звіти на паперових носіях завіряються підписами керівника, головного бухгалтера (за наявності такої посади у страхувальника) та скріплюються печаткою (за наявності).

Електронна форма звітів повинна відповідати звітам на паперових носіях.

У разі недотримання правил формування та подання звітів, затверджених Порядком, звіти не приймаються.

Страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, не пізніше 20 числа наступного за звітним  періодом місяця.

Базовим звітним періодом є квартал.

Звіт подається за формою Ф4-ФСС з ТВП згідно з додатками 1 та 2 до Порядку.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:

-     відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;

-     наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом у звітному кварталі.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

За більш детальною інформацією щодо подання звітності по коштах Фонду можна звернутися до Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: смт.Мангуш, просп. Миру, 58/95 офіс 4 та за телефонами: (06297) 2-45-59, 0970695422.