Мангушський район, Донецька область

Суспільно корисні роботи – один із видів відповідальності за несплату аліментів

Переглядів: 88

05 вересня начальником Мангушського районного сектору філії державної установи "Центр пробації" в Донецькій області Сорокою С.А. сумісно з начальником Мангушського районного відділу державної виконавчої служби Андрусенко І.О. провели робочу зустріч щодо виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

В ході зустрічі обговорювались останні зміни Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 № 2475-VIII, який набрав чинності 28.08.2018 року. Також обговорено питання щодо спільної діяльності у вищезазначеному питанні та визначено відповідні пріоритети та напрямки роботи у подальшому.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області