Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Суб’єкти пробації Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області взяли участь у соціально-профілактичному заході присвяченого до «Всесвітнього дня пам’яті людей, померлих від СНІДу»

Дата: 16.05.2019 08:25
Кількість переглядів: 220

14 травня до «Всесвітнього дня пам’яті людей померлих від СНІДу» в приміщенні Мангушської центральної районної бібліотеки для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області був проведений соціально-профілактичний захід щодо профілактики захворювання на СНІД та Гепати.

Суб’єктам пробації працівником Мангушьскої центральної районної бібліотеки Раїсою Ахбаш було надано інформацію про ВІЛ, СНІД та кількість людей померло від цієї хвороби. Практичний психолог Олена Мурза розповіла, що таке гепатити, його різновиди, шляхи передачі, профілактика виникнення та як вони можуть бути взаємозв’язані із СНІДом. Для них були продемонстровані відеоролики, надані листівки, буклети та засоби контрацепції. Фахівцем соціальної роботи кабінету довіри Мангушської центральної районної лікарні Катериною Саєнко та соціальним працівником благодійною організацією «Клуб Майбутнє» Наталією Тімоновою для суб’єктів пробації та працівника Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області було проведено безкоштовний та анонімний тест на захворювання на ВІЛ. 

Метою цього заходу є привернення уваги суб’єктів пробації до цієї проблеми, профілактики цього захворювання та ведення здорового способу життя, а також чистоти у взаєминах. Адже кожна людина повинна до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе ВІЛ, СНІД та захворювання на вірусні гепатити, і зробити все можливе, щоб уберегти себе, своїх рідних та близьких від цих страшних захворювань, бо СНІД та Гепатити може увійти практично в кожний дім та в кожну сім’ю.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора