Обговорити питання постановки на облік з подальшим працевлаштуванням засуджених

Дата: 01.08.2018 08:22

1 серпня відбулася робоча зустріч фахівцем Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Денисом Головатим з директором Мангушського районного центру зайнятості Надією Тєрьошкіною.

Головною метою зустрічі було обговорити питання постановки на облік з подальшим працевлаштуванням засуджених, надання їм необхідної допомоги у професійній переорієнтації, подальшої співпраці в напрямку ресоціалізації, соціальної адаптації та соціальної підтримки суб’єктів пробації, а також в ході зустрічі були обговорені ключові моменти взаємодії Мангушським районним сектором пробації та Мангушським районним центром зайнятості під час здійснення пенітенціарної пробації при звільненні засудженого з місця позбавлення волі.