Донецька область, Першотравневий район

Засідання координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації

Дата: 15.05.2019 13:14

14 травня 2019 року під головуванням заступника голови Мурзи Г.В. відбулося  засідання координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації.

На порядку денному постали важливі питання:

1.Про взаємодію в роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей в частині забезпечення найкращих інтересів дитини, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

2.Про проведення операції «Літо 2019» на території Мангушського району.

3.Організація змістового дозвілля дітей, залучення їх до занять у позашкільних закладах, спортивних секціях тощо.

З зазначених питань присутні заслухали змістовні доповіді. Після активного обговорення були прийняті відповідні рішення з урахуванням актуальних на сьогодні проблем у частині зайнятості дітей, організації їх навчання та дозвілля, соціального захисту. Окремо було наголошено на необхідності  залучення до вирішення проблем дітей та сімей з дітьми неурядових (громадських, благодійних) організацій, діяльність яких спрямована на вирішення інтересів дітей.