Мангушський район, Донецька область

До уваги ЗМІ!

Переглядів: 110

1 березня 2019 року відбудеться робоча поїздка Президента України Петра Олексійовича Порошенка на Донеччину. У ході робочої поїздки, у Маріуполі, Глава держави візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку при Донецькій облдержадміністрації та запуску машини безперервного лиття заготовок на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча.

Акредитація представників ЗМІ триває до 18.00 28 лютого 2019 року. Кількість журналістів для висвітлення події на металургійному комбінаті обмежена.

Для акредитації просимо надіслати на адресу press.mariupolrada@gmail.com або n.masuchenko@gmail.com наступну інформацію:

Прізвище, ім'я та по батькові;

Назва ЗМІ;

Посада;

Телефон;

Номер паспорта, номер редакційного посвідчення та повну дату народження.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 0962154642 (Анастасія), 09970887200681402011 (Надія)